אל תשפטו! יותר ויותר זוגות קונים יחד את טבעת האירוסין כשהאישה היא זו שבוחרת אותה לפי טעמה האישי. השאלה הנשאלת היא: אם היא בוחרת לעצמה את הטבעת, איך זו יכולה להיות הפתעה? זו שאלה טובה! הדרך הרגועה והבטוחה היא לבחור יחד את הטבעת אך על מנת ליצור 100% גורם הפתעה, ניתן להציע בעזרת דרכים חלופיות:

1

הענק לה טבעת שעוברת בירושה במשפחה, טבעת שהייתה שייכת לסבתא או דודה אשר אותה ניתן לעצב, להוסיף אבנים ואולי לשנות במקצת. במידה ובת משפחתך עדיין עונדת טבעת זו, תוכל להשתמש בטבעת זו רק לשם האירוסין ולאחר מכן, ללכת לבחור יחד טבעת המוצאת חן בעיניה.

2

טבעת כהבטחה

זו האפשרות המושלמת המאפשרת לך להשיג את האפקט הרומנטי כחלק מההצעה, להעניק לה טבעת פשוטה (ומן הסתם, זולה בהרבה מטבעת אירוסין משובצת יהלומים) כמתנה, אותה היא תמיד תוכל לענוד על אצבע אחרת ולאחר שהיא תאמר "כן" תוכלו לחפש יחד ללא לחצים מיותרים את טבעת האירוסין המושלמת עבורה.

3

צמיד או שרשרת עדינה דקה או רחבה, חלקה או משובצת יהלומים או אבני חן אחרות כמו אבני מזל. אותה היא תוכל לענוד ביומיום במקביל לטבעת אותה תקנו יחד לאחר ההצעה.

4

להעניק "טבעת" סימבולית
אפשרות נוספת היא לכרוע ברך ולהעניק חפץ כל שהוא המסמל את הזוגיות שלכם, לדוגמא, זוג מקסים שהבילוי החביב עליו היה לשתות בירות בים: בן הזוג כרע ברך ליד מדורה קטנה בשקיעה וענד לה על אצבע פותחן בקבוקים עליו כתובים מסרי אהבה אישיים.
עד כמה שאני אוהבת בלינג בלינג, קיבלתי תגובות חיוביות מנשים שקיבלו הצעה שכזו, טענו ש "זה היה רגע קסום, רומנטי והוא היה הכי חמוד בעולם"

גברים רבים פונים אליי בחשש שההצעה תיהרס כי הטבעת לא תתאים לאצבע הנשאלת. במידה ובת זוגך לא עונדת טבעות, הדרך הטובה ביותר היא לפנות לבני משפחתה או חבריה ולבקש מהם לצאת יחד לקניות ולמדוד יחד תכשיטים, אפילו תכשיטים מזויפים רק כדי לאמוד את גודל הטבעת שעליך לקנות. אפשרות נוספת היא להגיע להסדר מראש עם החנות בה נקנית הטבעת כי יהיה ניתן להגדיל או להקטין במידת הצורך. בכל מקרה, דע כי רוב הנשים הן בגודל 6 ושאת רוב הטבעות יש לשנות לאחר ההצעה.