אתה מתכוון להציע ומנסה לחשוב על רעיונות ייחודיים שיתעלו מעל לכל רעיון שהיה עד היום? ובכן הסוד לתכנון הצעת הנישואין המושלמת יכול להיות מאתגר למדי, במיוחד כאשר אין לך מושג מה לעשות מלכתחילה. האמת היא שפעמים רבות, נשים יודעות הכי טוב, צוות המומחיות שלנו בעלות שנים רבות של ניסיון בהפקות כאלה ואנחנו יודעות מה ואיך ירשים את אהובתך ובכך להבטיח שהיא תקבל את הצעת חלומותיה.

אנו גורמים לכך לקרות

השירות שלנו מציע מגוון חבילות אשר פותחו להתאים לצרכים שלך, בין אם תרצה שנספק את הרעיון בלבד ובין אם תרצה שאנו נארגן הכל ונהיה מאחורי הקלעים, זה תלוי בך! אנו שמחים לעשות את כל העבודה, כך שהתפקיד היחיד הנותר לך הוא להופיע ולשאול את השאלה המיוחדת שלך.

חבילת בסיס

500-1000 שח

תקוע עם רעיונות אבל מאמין שאתה יכול לארגן ולהפיק את ההצעה בעצמך? זוהי החבילה הבסיסית שלנו, שבה אחד המומחים שלנו ייצור רעיון להצעה ייחודית אשר יהיה מותאם ליחסים שלכם. על בסיס השאלון שסופק לך נוכל לתת לך אפשרויות שונות. חבילה זו רק מספק לך את הרעיון – מכאן הביצוע הוא שלך…

חבילת ארגון

500-5000 שח

אולי יש לך רעיון מדהים, אבל אתה נלחץ רק מלחשוב על לארגן ולהקים הכל מבלי שהיא תגלה זאת. חבילה זו מאפשרת לנו להפוך את החזון שלך למציאות, נקנה את כל המשאבים ונפשט את התהליך ללא בעיות או דאגות. המחיר משתנה בהתאם למשאבים.

חבילת הפקה

900-9000 שח

זקוק לעזרה ביצירת רעיון, תכנון וביצוע ההצעה? החבילה כוללת ייעוץ, ציטוט, סט של רעיונות, משאבים, הגדרת התהליך, תכנון וביצוע. זוהי החבילה האולטימטיבית; כל מה שאתה צריך לעשות זה לשאול את השאלה הגדולה.

והכי חשוב, יש לנו 100% הצלחת "היא ענתה כן"!